BETA ELEKTRONIKA S.R.O. – VÁŠ IT SVĚT

Rychlí rozvoj moderních technologií se promítá do všech sfér lidské činnosti. Propojování různých zařízení mezi s sebou a možnost jejich kontroly a ovládání na dálku se již stalo běžnou součástí života. Pro tyto účely pak vznikají různé aplikace pro chytré telefony a počítače.

Tyto technologie jsou dnes již využívány i při ochraně objektů před škůdci, při jejich odchytu a likvidaci, nebo tam kde je prováděn permanentní monitoring výskytu hlodavců.

Na základě našich zkušeností momentálně pracujeme na vývoji jednoduché aplikace pro provádění pravidelného vyhodnocování různých kontrolních bodů. Kdy jsou data „sbírána“ pomocí chytrého telefonu a jejich vyhodnocení a grafické znázornění je pak provedeno automaticky.

Dále pracujeme na aplikaci pro myslivecké hospodáře a lesníky, která možná nalezne uplatnění i u jiných činností provozovaných na větších územních celcích.

Momentálně je již spuštěna beta verze aplikace MOBILE HUNTER.

Glueboardscanner – aplikace pro počítání hmyzu na lepových deskách, vhodná především pro techniky DDD – aplikace je dostupná pro registrované uživatele lapačů ALCOCHEM.

Software a aplikace: IOT box soft             

Máme skušenosti s prací s tímto programem, jeho mobilní aplikací stejně jako s "chytrími stančkami" pro permanentní monitoring hlodavců.

Tento software s aplikací pro mobilní telefony je natolik variabilní a funkční, že je možné jej využít pro jakékoli zaměření ve službách.  Výborně slouží pro facility služby, úklidové firmy, deratizační firmy, pro různorodé služby v terénu, apod. Tento modulární systém umožňuje vytvářet kontrolní body s předdefinovanými otázkami a vlastnostmi a přiřazovat k nim QR kódy. Pomocí mobilní aplikace lze k těmto bodům doplňovat zjištěná data. 


Stačí si v systému vytvořit soubor kontrolních bodů s přidělenými hodnotami a začít s ním pracovat. Pokud si sami netroufáte na vytvoření originálních QR kódů na míru Vašim potřebám sami, zaškolíme Vás nebo upravíme program za Vás. Neváhejte nás kontaktovat s Vašimi dotazy.


Kontakt

Beta-elektronika