BETA ELEKTRONIKA S.R.O.

 

V současnosti je naším hlavním zaměřením distribuce a servis zařízení pro nechemickou likvidaci škůdců. V této souvislosti také vznikla obchodní značka . Na stránkách www.elkill.cz najdete veškerý související sortiment, jako jsou například elektrické lapače hmyzu, elektronické pasti, nebo systémy pro permanentní monitoring výskytu škůdců.

Svým zákazníkům se snažíme poskytovat komplexní péči. Pomůžeme Vám vybrat nejvhodnější produkt, dodáme jej a můžeme jej pro Vás také instalovat a poskytnout poradenství s údržbou a péčí o výrobek. Poskytujeme pomoc při zavádění nových přístrojů či technologií přímo u zákazníka, ať už se jedná o výrobní podnik, sklad, prodejnu, restauraci nebo domácnost.

 

 

Historie:

Firma byla založena v roce 2000 a její hlavní náplní byla výroba a prodej telefonních kabelů, datových a jiných kabelů a různých elektronických modulů. Nejznámějšími produkty pak byly bez pochyby odpuzovače hlodavců MYŠOPLAŠ a MYŠOPLAŠ II.

V roce 2015 změnila firma majitele a také své zaměření. Výrobní činnost byla ukončena včetně výroby myšoplaše. Ten se však o dva roky později dočkal svého znovuzrození u firmy RASEL s.r.o. které byla jeho výroba přenechána. Nyní je na trhu k dispozici Myšoplaš III. Generace.

   

Odkazy:

www.elkill.cz

http://www.pestwest.com/

Beta-elektronika, s.r.o.

Zběšičky 40

Bernartice 398 43

Telefon: +420 604 461 450

Email: info@betaelektronika.cz

Můžete se podívat také na náš Facebook

 

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů zadaných do formuláře za účelem reakce provozovatele webu na odeslanou zprávu.

Zvýrazněné položky jsou povinné.


Kontakt

Beta-elektronika